Servomotor jaluzele fara resort 0...10V flotant+on/off HONEYWELL N10010-SW2
Home / Servomotoare de clapeta
CUMPARA
Cod produs: N10010-SW2
Producator: HONEYWELL
Alimentare 24Vca/cc
Cuplu 10 Nm
Tip produs Servomotor fara resort
Model N10
Servomotor jaluzele fara resort 0...10V flotant+on/off HONEYWELL N10010-SW2   Cuplu in Nm: 10 Suprafata jaluzele: 2 mp Semnal control: flotant + on/off + 0...10V Contacte auxiliare: 2 Alimentare electrica: 24Vca/cc Timp inchidere: - maximum 110 secunde  Diametru ax clapete: - ax rotund Ø8…16mm, ax patrat Ø6…13mm, cu autocentrare
Fara resort inchidere, la caderea tensiunii servomotorul isi pastreaza pozitia.
Putere absorbita:
- modelele N05, N10 si N20... 6VA, modelele N34... 8VA
Protectie: - IP 54, Clasa II
Lungime cablu: - 1m, capacul cutiei de cablare este detasabil ptr. o montare facila.
Unghi de rotatie: - 95, directia de rotatie selectabila de la comutator
Timp rulare:
- 110 secunde
Contact auxiliar:
- 2, basculant SPDT, 230V, 5(3)A, puncte comutare 5 si 85°
Semnal control:
- on/off; on/off si flotant;
- on/off, flotant si modulant: 0(2)…10V reversibil
Semnal feedback:
- 0(2)…10V doar la modelele cu semnal control 0(2)…10V