Servomotor jaluzele fara resort 0...10V flotant+on/off HONEYWELL N10010-SW2
HONEYWELL
Cod produs:   N10010-SW2
Producator:   HONEYWELL
Relatii clienti
Contact: +40787531154
Email: comenzi@arenainstalatiilor.ro
ESTIMARE COST TRANSPORT
Greutate reala/volumetrica: 1.00 kg
Plata in rate
Credit TBI
PIF -ul pentru centralele termice conform PT A
A nu se nu confunda cu instalarea produsului sau cu autorizatia de functionare (AF-ul)  !
Citeste mai mult
Nota de informare privind prelucrarea datelor cu caracter personal - GPDR
Citeste mai mult
Specificatii produs
Alimentare 24Vca/cc
Cuplu 10 Nm
Tip produs Servomotor fara resort
Model N10
Descriere Servomotor jaluzele fara resort 0...10V flotant+on/off HONEYWELL N10010-SW2
Cuplu in Nm: 10
Suprafata jaluzele: 2 mp
Semnal control: flotant + on/off + 0...10V
Contacte auxiliare: 2
Alimentare electrica: 24Vca/cc
Timp inchidere: - maximum 110 secunde
Diametru ax clapete: - ax rotund Ø8…16mm, ax patrat Ø6…13mm, cu autocentrare
Fara resort inchidere, la caderea tensiunii servomotorul isi pastreaza pozitia.
Putere absorbita:
- modelele N05, N10 si N20... 6VA, modelele N34... 8VA
Protectie: - IP 54, Clasa II
Lungime cablu: - 1m, capacul cutiei de cablare este detasabil ptr. o montare facila.
Unghi de rotatie: - 95, directia de rotatie selectabila de la comutator
Timp rulare:
- 110 secunde
Contact auxiliar:
- 2, basculant SPDT, 230V, 5(3)A, puncte comutare 5 si 85°
Semnal control:
- on/off; on/off si flotant;
- on/off, flotant si modulant: 0(2)…10V reversibil
Semnal feedback:
- 0(2)…10V doar la modelele cu semnal control 0(2)…10V