Servomotor modulant HONEYWELL ML7430E1005 cu operare manuala 0-10 V
HONEYWELL
Cod produs:   ML7430E1005
Producator:   HONEYWELL
Relatii clienti
Contact: +40787531154
Email: comenzi@arenainstalatiilor.ro
ESTIMARE COST TRANSPORT
Greutate reala/volumetrica: 1.00 kg
Plata in rate
Credit TBI
PIF -ul pentru centralele termice conform PT A
A nu se nu confunda cu instalarea produsului sau cu autorizatia de functionare (AF-ul)  !
Citeste mai mult
Nota de informare privind prelucrarea datelor cu caracter personal - GPDR
Citeste mai mult
Descriere Servomotor modulant 0-10V HONEYWELL cu operare manuala ML7430E1005
Servomotor modulant 0-10V HONEYWELL cu operare manuala ML7430E1005
        Tip protectie: IP54
        Clasa protectie: II
        Cursa: 6,5 mm
        Temperatura ambianta: 0…+55°C, umiditatea 5…95%Ur
        Temperatura mediu lucru: temperatura maxima in ventil +130°C
        Contacte auxiliare: optional, SPDT, 5(1)A, al 2-lea contact este reglabil
        Timp realizare cursa: 150 secunde cu decuplare la capat de cursa
        Operare manuala: standard, rozeta de actionare in partea superioara
        Semnal control: modulant 0/2…10V
        Tensiune de alimentare: 24Vca -15 +20%