Robinet sfera alama coltar MT Spain MT4402.15.10 PN5 - 1/2 x 3/8
MT Spain
Cod produs:   MT4402.15.10
Producator:   MT Spain
Relatii clienti
Contact: +40787531154
Email: comenzi@arenainstalatiilor.ro
ESTIMARE COST TRANSPORT
Greutate reala/volumetrica: 1.00 kg
Plata in rate
Credit TBI
PIF -ul pentru centralele termice conform PT A
A nu se nu confunda cu instalarea produsului sau cu autorizatia de functionare (AF-ul)  !
Citeste mai mult
Nota de informare privind prelucrarea datelor cu caracter personal - GPDR
Citeste mai mult
Specificatii produs
Dimensiune racord 1/2"
Tip racord Filet exterior
Descriere Robinet sfera alama coltar MT Spain MT4402.15.10 PN5 - 1/2 x 3/8
HVAC: APA POTABILA
Corp: Alama CW617N
Sfera: Alama Cromata dur
Tija: Alama CW617N
Inele O-ring: PTFE
Etansare: PTFE
Temp. 0…+80 oC
PN = 5 bar
Fluid: Apa rece, calda
Robinet sfera alama coltar MT Spain MT4402.15.10 PN5 - 1/2 x 3/8" - caracteristici tehnice
Supapa unghiulara cu etansare cu bila.
Rezista la o presiune de lucru de 10 bar (150 psi) si suporta un interval de temperatura de functionare de la -10 la 90°C.